Egzaminy Cambridge

Twoja droga do sukcesu

Planujesz rozwijać karierę za granicą? Dostałaś awans, który wiąże się z wyjazdem do kraju anglojęzycznego? Dostałeś się na zagraniczny staż? Chcesz wziąć udział w wymianie studenckiej? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiadasz “tak”, z pewnością ten kurs jest dla ciebie. W Blue Pencil skutecznie przygotujemy cię do egzaminów Cambridge na każdym poziomie!
Opis kursu

Kurs przygotowujący do testu i uzyskania certyfikatu Cambridge, kierujemy do osób, które potrzebują udokumentowania swoich umiejętności językowych. Certyfikacja przyda się każdemu, kto chce stworzyć konkurencyjne CV do pracy zarówno w kraju, jak i poza granicą lub chce rozpocząć naukę w kraju, gdzie angielski jest językiem komunikacji. Zajęcia prowadzi native speaker, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a jego uczniowie – wysokimi wynikami na egzaminach certyfikowanych przez Cambridge. Zdawalność na poziomie 100% i wysokie wyniki naszych kursantów na egzaminach Cambridge, to najlepsza gwarancja uzyskania certyfikatu.

Dlaczego warto?
Masz gwarancję skutecznego przygotowania do egzaminu, przez specjalistę native speakera. Masz gwarancję skutecznego przygotowania do egzaminu, przez specjalistę native speakera.
Masz bezpłatny dostęp do kursu online dla kandydatów przystępujących do egzaminów Cambridge. Masz bezpłatny dostęp do kursu online dla kandydatów przystępujących do egzaminów Cambridge.
Jeśli po naszej rekomendacji nie zdasz testu, otrzymasz zwrot pieniędzy za egzamin. Jeśli po naszej rekomendacji nie zdasz testu, otrzymasz zwrot pieniędzy za egzamin.
Terminy i cennik

Cennik zajęć w nowym roku szkolnym 2023/2024 pojawi się tu wkrótce :)

Co zyskujesz?

Zanim zapiszesz się na kurs, zaprosimy cię na bezpłatną diagnozę twojego poziomu, aby dopasować odpowiedni dla ciebie program nauczania. Zajęcia są prowadzone w luźnej atmosferze, ale intensywnie, dlatego w krótkim czasie udoskonalisz swoje umiejętności. Regularnie monitorujemy twoje postępy, dlatego będziesz w stanie na bieżąco je obserwować. Dokładnie zapoznasz się z formatem egzaminacyjnym, dlatego nic cię nie zaskoczy, a poza tym zyskasz:

  • Umiejętności językowe, które zostaną z tobą na długo.
  • Konkurencyjne kwalifikacje na rynku pracy.
  • Bezstresowe podejście do każdego egzaminu Cambridge, dzięki solidnemu przygotowaniu.
Zdobądź swój certyfikat Cambridge

Umów się na bezpłatną diagnozę swojego poziomu języka angielskiego i przygotuj się z nami do egzaminu

 

Certyfikat B1 Preliminary
pokazuje, że znasz podstawy języka angielskiego i posiadasz praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

Certyfikat B2 First
potwierdza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim, potrzebnym w pracy lub w nauce.

Certyfikat C1 Advanced
potwierdza, że potrafisz efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych i na uczelni, a także pracować w środowisku angielskojęzycznym.

Certyfikat C2 Proficiency
jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka, przez tysiące wiodących firm na świecie, na przykład prowadząc negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim w międzynarodowych kontekstach biznesowych.

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie
Blue Pencil Bemowo +48 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom
Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Bemowo