Wakacyjny kurs Business English

Wakacyjny kurs Business English

Potrzebujesz w krótkim czasie uzupełnić braki w słownictwie korporacyjnym? Chcesz wykorzystać urlop na naukę angielskiego? Czujesz się niepewnie w rozmowie z klientami, bo nie masz pewności czy mówisz poprawnie? Weź udział w wakacyjnym kursie Business English!
Opis kursu

Wakacyjne kursy angielskiego dla dorosłych, to idealna okazja do rozwinięcia kompetencji językowych. Kierujemy je w szczególności do osób, które potrzebują posługiwać się angielskim na co dzień, w pracy. Zaliczają się do nich te osoby, które już komunikują się po angielsku, a także te, które dużo rozumieją, jednak nie mówią biegle. Program kursu jest autorski i koncentruje się na osiągnięciu praktycznych rezultatów w krótkim czasie. Ważnym elementem zajęć jest nauka stylów językowych – formalnego i nieformalnego. W czasie zajęć nie tylko pomagamy przyswoić słownictwo przydatne w każdym środowisku biznesowym, ale także pobudzamy kursantów do swobodnego używania go w pracy.

Dlaczego warto?
Zajęcia w komfortowej grupie do 4 osób prowadzi native speaker z doświadczeniem pracy w środowisku biznesowym. Zajęcia w komfortowej grupie do 4 osób prowadzi native speaker z doświadczeniem pracy w środowisku biznesowym.
Błyskawicznie przyswoisz wyrażenia, które najbardziej przydadzą się w twojej codziennej pracy. Błyskawicznie przyswoisz wyrażenia, które najbardziej przydadzą się w twojej codziennej pracy.
Dostosujesz zajęcia do planów urlopowych, zapisując się na dowolną liczbę lekcji, w dowolnym terminie. Dostosujesz zajęcia do planów urlopowych, zapisując się na dowolną liczbę lekcji, w dowolnym terminie.
Terminy i cennik
Business English Bemowo wtorki i czwartki 19:05-20:35 GRUPA PEŁNA, zapraszamy do nowych grup, które ruszają we wrześniu :)
Chris Zajęcia prowadzi:
Chris

Oblicz cenę swojego kursu!

Na suwaku zaznacz na ile lekcji chcesz się zapisać.

1 Liczba lekcji
0,00 0,00 zł Cena za 90 minut
0,00 0,00 zł Koszt kursu

Co zyskujesz?

Rozmawiając w czasie zajęć tylko po angielsku, pozbędziesz się barier językowych i zaczniesz swobodnie mówić – bez kompleksów! Dzięki zajęciom biznesowego języka angielskiego z łatwością odnajdziesz się w rozmowie z obcojęzycznym przełożonym i klientem. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanego native speakera oraz materiały dydaktyczne w cenie kursu, a poza tym:

  • Skuteczną aktywizację słownictwa biznesowego przez konwersacje.
  • Rozwinięcie świadomości używania języka odpowiednio do formalnych okoliczności w środowisku korporacyjnym.
  • Udoskonalenie poprawności wymowy w języku angielskim.
  • Osiągnięcie wysokich kompetencji językowych.
Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Olą ola 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy wakacyjne » Dla dorosłych