Business English

Angielski w pracy

Zmieniasz pracę i potrzebujesz uzupełnić braki w słownictwie korporacyjnym? Twoja praca wymaga formalnych zwrotów, które musisz przyswoić w krótkim czasie? A może podwyższenie twoich kompetencji językowych jest niezbędne do ubiegania się o awans? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiadasz “tak”, ten kurs jest dla ciebie.
Opis kursu

Kurs Business English kierujemy do osób, które szczególnie potrzebują posługiwać się językiem angielskim w pracy. Zaliczają się do nich te osoby, które swobodnie komunikują się po angielsku w mowie i piśmie, ale także te, które dużo rozumieją, jednak nie mówią biegle. Program kursu jest autorski i nastawiony na osiągnięcie rezultatów w krótkim czasie. W czasie zajęć koncentrujemy się wokół przyswajania przez naszych uczniów słownictwa przydatnego w każdym środowisku biznesowym, tak aby mogli swobodnie go używać w pracy.

Dlaczego warto?
Uczysz się pod okiem wykwalifikowanego native speakera, z doświadczeniem pracy w środowisku korporacyjnym. Uczysz się pod okiem wykwalifikowanego native speakera, z doświadczeniem pracy w środowisku korporacyjnym.
Skutecznie i sprawnie przyswajasz wyrażenia, które najbardziej przydadzą się w twojej codziennej pracy. Skutecznie i sprawnie przyswajasz wyrażenia, które najbardziej przydadzą się w twojej codziennej pracy.
Zaczynasz swobodnie operować językiem angielskim o charakterze biznesowym, w mowie i piśmie. Zaczynasz swobodnie operować językiem angielskim o charakterze biznesowym, w mowie i piśmie.
Terminy i cennik

Zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 trwają!

Do końca czerwca skorzystaj z oferty First Minute, żeby załapać się na zniżkę i mieć zarezerwowane miejsce w grupie!

Zajęcia prowadzi:

Komfortowy Angielski: zajęcia 1x w tygodniu, grupa do 6 osób -> CENNIK

Co zyskujesz?

Dzięki ukończeniu kursu angielskiego w zakresie biznesowym, z łatwością odnajdziesz się w rozmowie z obcojęzycznym przełożonym, a także w korespondencji mailowej z zagranicznym klientem. Zapewniamy wsparcie doświadczonego native speakera oraz materiały dydaktyczne w cenie kursu, a poza tym:

  • Skuteczną aktywizację słownictwa biznesowego przez konwersacje.
  • Rozwinięcie świadomości używania języka odpowiednio do formalnych okoliczności w środowisku korporacyjnym.
  • Udoskonalenie poprawności wymowy w języku angielskim.
  • Osiągnięcie wysokich kompetencji językowych.
  • Certyfikat Blue Pencil potwierdzający osiągnięty poziom, po ukończeniu kursu.
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Olą ola 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Bemowo