Kursy online

Angielski online
z native speakerem

Brakuje ci czasu na dojazd do szkoły językowej? Wolisz uczyć się języka we własnym zaciszu domowym? Kurs języka angielskiego online z pewnością jest dla ciebie!
Opis kursu

Czy warto uczyć się języka obcego online? Oczywiście! Zwłaszcza, jeśli kurs online prowadzi native speaker i regularnie uczestniczysz w zajęciach – tak jak stacjonarnie. Kursy języka angielskiego w wersji zdalnej prowadzimy dla każdego poziomu – od początkującego (A1, A2) po zaawansowane (C1, C2). Zapis na zajęcia zawsze poprzedza pierwsza, nieodpłatna lekcja diagnostyczna. Sprawdzamy twój poziom angielskiego i rekomendujemy najbardziej odpowiednią dla ciebie grupę. Nauka odbywa się na platformie Zoom, w kameralnych grupach do sześciu osób. Naukę angielskiego online kierujemy do osób, którym zależy przede wszystkim na zdalnej formie nauczania ze względu na niewielką ilość czasu w ciągu dnia lub niesprzyjające warunki dojazdu do jednej z naszych szkół na Bemowie lub Woli. 

Dlaczego warto?
Gwarantujemy wysoki poziom nauczania angielskiego, dzięki zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowanych native speakerów. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania angielskiego, dzięki zajęciom prowadzonym przez wykwalifikowanych native speakerów.
Masz możliwość dopasowania terminów zajęć idealnie do swoich potrzeb i możliwości, dzięki zdalnemu trybowi nauczania. Masz możliwość dopasowania terminów zajęć idealnie do swoich potrzeb i możliwości, dzięki zdalnemu trybowi nauczania.
Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy do szkoły, nie tracąc możliwości korzystania z dodatkowych wydarzeń w szkole. Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy do szkoły, nie tracąc możliwości korzystania z dodatkowych wydarzeń w szkole.
Terminy i cennik
Rok szkolny trwa! Zapytaj o możliwość dołączenia do grupy :)
B1 - grupa 3-4 osoby Czwartki 19:15-20:45
Jason Zajęcia prowadzi:
Jason
B2 - grupa 3-4 osoby Wtorki 19:15-20:45
Kyle Zajęcia prowadzi:
Kyle
C1 - grupa 3-4 osoby Czwartki 19:15-20:45
Luke Zajęcia prowadzi:
Luke

Cennik zajęć w nowym roku szkolnym 2023/2024 pojawi się tu wkrótce :)

Co zyskujesz?

Dzięki ukończeniu kursu online z pewnością dogadasz się w każdej sytuacji. Nabyte umiejętności przydadzą ci się w późniejszym rozwoju osobistym czy zawodowym – odnajdziesz się w rozmowie o charakterze formalnym, a także w codziennych sytuacjach. Poza nowoczesnym podejściem do nauczania języka angielskiego i zajęciami prowadzonymi przez nauczycieli z całego świata zapewniamy, że zyskasz:

  • Swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie.
  • Wsparcie doświadczonego native speakera.
  • Materiały dydaktyczne oraz dostęp do nowoczesnej platformy online, dzięki której zawsze pozostaniesz w kontakcie ze szkołą.
  • Wyćwiczenie poprawności gramatycznej w mowie i piśmie.
  • Rozbudowanie i utrwalenie słownictwa przydatnego w każdych okolicznościach.
  • Skuteczną aktywizację słownictwa biznesowego przez konwersacje.
  • Poprawienie wymowy w języku angielskim.
  • Przełamanie barier utrudniających posługiwanie się językiem angielskim.
  • Rozwinięcie kompetencji językowych, które zaowocują w pracy lub na studiach.
  • Certyfikat Blue Pencil potwierdzający osiągnięty poziom.
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie
Blue Pencil Bemowo +48 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom
Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Bemowo