Tani angielski dla zabieganych

Kurs angielskiego dla zabieganych

Chcesz w końcu solidnie nauczyć się angielskiego, ale brakuje Ci czasu? Pragniesz się rozwijać, ale ogranicza Cię natłok obowiązków? Aplikacje do nauki języka angielskiego już Ci nie wystarczają, podobnie jak czasu na regularne zajęcia? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Poznaj ofertę nauki angielskiego dla zabieganych!
Opis kursu

Kurs angielskiego dla zabieganych na Bemowie jest stworzony z myślą o osobach, które prowadzą intensywne życie zawodowe lub osobiste. Charakter zajęć dostosowaliśmy tak, aby umożliwić Ci efektywną i regularną naukę języka angielskiego, pomimo trudności ze znalezieniem na nią czasu! Zamiast kilku godzinnych lekcji tygodniowo, oferujemy 90-cio minutowe zajęcia raz w tygodniu, które z pewnością są łatwiejsze do włączenia w codzienny natłok obowiązków.

Dlaczego warto?
Utrzymujesz regularność w nauce języka angielskiego pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów. Utrzymujesz regularność w nauce języka angielskiego pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów.
Uczysz się praktycznego języka angielskiego dzięki konwersacjom z native speakerami w czasie zajęć, w kameralnych grupach. Uczysz się praktycznego języka angielskiego dzięki konwersacjom z native speakerami w czasie zajęć, w kameralnych grupach.
Dogodna lokalizacja na warszawskim Bemowie, w pobliżu szkół i przedszkoli oraz głównych tras komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja na warszawskim Bemowie, w pobliżu szkół i przedszkoli oraz głównych tras komunikacji miejskiej.
Terminy i cennik

Zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 trwają!

Do końca czerwca skorzystaj z oferty First Minute, żeby załapać się na zniżkę i mieć zarezerwowane miejsce w grupie!

Zajęcia prowadzi:

Tani Angielski: zajęcia 1x w tygodniu, grupa do 10 osób -> CENNIK

 

 

 

Co zyskujesz?

Kurs angielskiego dla zabieganych jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności językowe, ale mają ograniczony czas na dodatkowe zajęcia. Dzięki skoncentrowaniu programu na praktycznej nauce angielskiego, nasi uczniowie mogą efektywnie rozwijać swoje kompetencje językowe, niezależnie od intensywnego trybu życia. Ucząc się z naszymi profesjonalnymi native speakerami zyskasz:

  • Łączysz przyjemne z pożytecznym - odpoczynek od codziennego pędu i aktywne rozwijanie umiejętności językowych.

  • Dogodne skomunikowanie w pobliżu centrum Warszawy, które umożliwi zaplanowanie zajęć “na trasie” w pobliżu pracy, sklepów, szkół i przedszkoli.

  • Dostęp do różnorodnych materiałów interaktywnych, wspomagających naukę poza zajęciami.

  • Produktywnie i przyjemnie spędzony czas na rozmowach z rodzimym użytkownikiem angielskiego, które pomogą Ci błyskawicznie osiągać postępy w nauce języka.

  • Zawarcie nowych, ciekawych znajomości z osobami w grupie i nauczycielami pochodzącymi z różnych zakątków świata.

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Olą ola 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Bemowo