Poziom zaawansowany

Angielski dla perfekcyjnych

Rozmowy i pisanie tekstów po angielsku nie sprawia ci problemu, ale nadal popełniasz błędy gramatyczne? Nie zawsze wiesz, czy okoliczność wymaga bardziej formalnych zwrotów, czy możesz pozwolić sobie na nieformalną wypowiedź? A może używając angielskiego w pracy, widzisz potrzebę udoskonalenia poprawności językowej? Jeśli na jedno z powyższych odpowiadasz “tak”, z pewnością ten kurs jest dla ciebie.
Opis kursu

Kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1, C2) kierujemy do osób, dla których poprawność językowa ma znaczenie w kontekście tak zawodowym, jak i prywatnym. Zaliczają się do nich te osoby, które swobodnie posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie, jednak potrzebują wyeliminować pojawiające się błędy, np. gramatyczne lub stylistyczne. W czasie kursu skupiamy się właśnie na zwiększaniu precyzji językowej naszych uczniów oraz stosowaniu przez nich stylu językowego adekwatnie do sytuacji, w której się znajdują.

Dlaczego warto?
Zwiększasz precyzję swoich kompetencji językowych przez wyeliminowanie błędów. Zwiększasz precyzję swoich kompetencji językowych przez wyeliminowanie błędów.
Udoskonalasz poprawność swoich wypowiedzi w mowie i piśmie. Udoskonalasz poprawność swoich wypowiedzi w mowie i piśmie.
Doprowadzasz do perfekcji swój angielski pod okiem native speakera. Doprowadzasz do perfekcji swój angielski pod okiem native speakera.
Terminy i cennik
Zapisy na nowy rok szkolny trwają! Wkrótce pojawią się tu terminy zajęć startujących we wrześniu :)

Tymczasem, skorzystaj z oferty Second Minute i załap się na zniżkę!
C1 - grupa 5-8 os. 2 x 90 min. w tygodniu Terminy wkrótce! Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce w grupie, a my dopasujemy się do Twojego grafiku :)
Zajęcia prowadzi:

W zakładce 'do pobrania' znajdziesz nasz pełen informator cenowy. Pobierz go :)

 

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki ukończeniu kursu angielskiego na poziomie zaawansowanym, z łatwością odnajdziesz się w rozmowie o charakterze formalnym, a także w casualowej sytuacji. Gdy pozbędziesz się błędów powstałych w toku nauki angielskiego, twój angielski będzie perfekcyjny. Zapewniamy materiały dydaktyczne w cenie kursu, ponadto:

  • Skuteczne wyzbycie się niedoskonałości językowych.
  • Rozwinięcie świadomości używania języka odpowiednio do okoliczności.
  • Osiągnięcie naturalnej umiejętności posługiwania się angielskim w mowie i piśmie.
  • Zwiększenie kompetencji językowych o poziom wyżej.
  • Dostęp do nowoczesnej platformy online, która umożliwia szybki i wygodny kontakt z sekretariatem szkoły.
  • Certyfikat Blue Pencil potwierdzający osiągnięty poziom.
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Martą marta 667 007 317 srodmiescie|bluepencil.pl| |srodmiescie|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Śródmieście