Kurs in-company dla firm

Kurs Business English dla firm

Zależy Ci na poszerzaniu kompetencji zawodowych teamu Twojej firmy? Twoja działalność jest związana z sektorem o specyficznych wymaganiach językowych? Myślisz o poszerzeniu sieci kontaktów biznesowych o międzynarodowych kontrahentów? Kurs językowy in-company z Blue Pencil jest idealny dla Ciebie i Twojej firmy!
Opis kursu

Kurs języka angielskiego in-company przygotowany jest z myślą o firmach, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników. Program nauczania skupia się na aspektach, które mogą przydać się w relacjach biznesowych. Obfituje w korporacyjne słownictwo i zwroty, a także pozwala na wypracowanie swobodnej komunikacji w języku angielskim podczas konwersacji z native speakerami. Program jest modyfikowany adekwatnie do poziomu zaawansowania grupy. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Twojej firmy, a nawet online.

Dlaczego warto?
Koncentrujemy się na efektywnej nauce angielskiego, dlatego modyfikujemy program nauczania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb grupy. Koncentrujemy się na efektywnej nauce angielskiego, dlatego modyfikujemy program nauczania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb grupy.
Prowadzimy kurs językowy według autorskiego programu opartego na konwersacjach z doświadczonymi native speakerami. Prowadzimy kurs językowy według autorskiego programu opartego na konwersacjach z doświadczonymi native speakerami.
Oferujemy stacjonarne zajęcia języka angielskiego w siedzibie Twojej firmy (na terenie Warszawy) lub spotkania online. Oferujemy stacjonarne zajęcia języka angielskiego w siedzibie Twojej firmy (na terenie Warszawy) lub spotkania online.
Terminy i cennik

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

 

 

Co zyskujesz?

Język angielski jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności w biznesie. Warto pamiętać, że podwyższanie kompetencji językowych zespołu ma odzwierciedlenie nie tylko w zadowoleniu pracowników, ale także w rozwoju firmy i poszerzaniu możliwości w negocjacjach z międzynarodowymi kontrahentami. Poprzez naukę z naszymi native speakerami dodatkowo zyskasz:

  • elastyczne podejście do programu nauczania, który dostosowujemy odpowiednio do potrzeb grupy.

  • podwyższenie kompetencji zawodowych teamu, co może przełożyć się na kolejne sukcesy biznesowe Twojej firmy.

  • poprawę umiejętności komunikacyjnych wśród pracowników firmy.

  • efektywne prowadzenie spotkań oraz korespondencji biznesowych w języku angielskim.

  • zadowolenie międzynarodowych klientów, którzy z łatwością będą mogli prowadzić biznesowe negocjacje po angielsku z pracownikami Twojej firmy.

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Olą ola 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dorosłych » Warszawa Wola