Klasy 7-8

Ostatnia prosta przed szkołą średnią

Ty lub twoje dziecko, martwicie się o wynik na egzaminie ósmoklasisty z języka obcego? Twoja córka chce uczyć się w dwujęzycznym liceum i potrzebuje wejść na wyższy poziom angielskiego? A może twój syn ma ambicję wygrania językowej olimpiady kuratoryjnej? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiadasz “tak”, z pewnością ten kurs na Woli jest dla twojego nastoletniego dziecka.
Opis kursu

Lekcje języka angielskiego dla młodzieży w wieku 12-14 lat, prowadzą na warszawskiej Woli profesjonalnie przeszkoleni nauczyciele, pochodzący z Australii, USA, RPA, Wielkiej Brytanii. W atmosferze wzajemnego zrozumienia, nie zniechęcając twojego dziecka do rozwoju umiejętności językowych, wspólnie eliminujemy często powtarzane błędy i skutecznie wykształcamy umiejętność stosowania gramatyki. Urozmaicamy zajęcia materiałami, które wzbudzają ciekawość i mobilizują uczniów do pracy. Poza tym, uczniowie regularnie zapoznają się z formułą egzaminu ósmoklasisty, przerabiając arkusze z poprzednich lat, utrwalając słownictwo i ćwicząc pisanie wypracowania w formacie egzaminacyjnym.

Dlaczego warto?
Twoje dziecko szybciej przyswaja język angielski, dzięki posługiwaniu się nim od pierwszej do ostatniej minuty zajęć, pod okiem wykwalifikowanego native speakera. Twoje dziecko szybciej przyswaja język angielski, dzięki posługiwaniu się nim od pierwszej do ostatniej minuty zajęć, pod okiem wykwalifikowanego native speakera.
Autorskie ćwiczenia przeplatane formatami egzaminacyjnymi, skutecznie utrwalają gramatykę <br> oraz słownictwo. Autorskie ćwiczenia przeplatane formatami egzaminacyjnymi, skutecznie utrwalają gramatykę
oraz słownictwo.
Nasi uczniowie regularnie osiągają sukcesy na olimpiadach językowych i w konkursach kuratoryjnych z języka angielskiego – twoje dziecko może być jednym z nich! Nasi uczniowie regularnie osiągają sukcesy na olimpiadach językowych i w konkursach kuratoryjnych z języka angielskiego – twoje dziecko może być jednym z nich!
Terminy i cennik
Zapisy trwają! Zapytaj nas o inne terminy lub daj nam chwilę - wkrótce pojawią się nowe grupy :)
7-8 klasa SP - grupa od 3 do 6 osób Środy w godz. 16:00 - 17:30
Zajęcia prowadzi:
7-8 klasa SP - grupa od 3 do 6 osób Wtorki i czwartki w godz. 17:40 - 19:10
Zajęcia prowadzi:

Cennik zajęć w nowym roku szkolnym 2023/2024 pojawi się tu wkrótce :)

Co zyskuje twoje dziecko?

Nauka w szkole z perspektywą zdawania egzaminu, jest kojarzona przez młodzież z nieprzyjemnym obowiązkiem i bywa źródłem stresu. Nie musi tak być! Jeśli lekcje odbywają się w małych grupach do 8 osób, mamy możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia i dobrania metod adekwatnie do potrzeb i zdolności twojego dziecka. Dzięki temu, w atmosferze zrozumienia wykształca w sobie kompetencje językowe niezbędne zarówno do zdania egzaminu, jak i przydatne w kolejnych etapach edukacji. Dlatego poza skutecznym nauczaniem języka angielskiego, możemy zapewnić, że twój nastolatek:

  • Zbuduje w sobie motywację do nauki, dzięki metodom, które przełamują rutynę lekcji i materiałom dydaktycznym wzbudzającym ciekawość.
  • Rozwinie umiejętności językowe, które zapewnią wysoki wynik na egzaminie ósmoklasisty i ułatwią dalszą naukę angielskiego.
  • Zdobędzie pewność siebie, która pozwoli bezstresowo zdać egzamin.
  • Rozwinie swoje kompetencje społeczne oraz umiejętności przydatne przy wystąpieniach publicznych.
  • Zacznie bardziej świadomie selekcjonować informacje przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności krytycznego myślenia.
  • Poszerzy wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości przy okazji nauki angielskiego.
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie
Blue Pencil Wola +48 667 007 317 femina|bluepencil.pl| |femina|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom
Zapisz się
Powrót do: Kursy dla dzieci » Warszawa Wola