Kurs do certyfikatu Cambridge

Certyfikat, który otwiera wiele drzwi

Twoje dziecko chce studiować za granicą i potrzebuje certyfikatu potwierdzającego umiejętności językowe? W Blue Pencil Bemowo skutecznie przygotujemy twoją córkę i syna do egzaminów PET, FCE, CAE i CPE, na każdym poziomie!
Opis kursu

Egzaminy Cambridge sprawdzają umiejętności językowe osób, które chcą się uczyć w krajach, gdzie język angielski jest językiem komunikacji. Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu zdania takiego testu, kierujemy do młodzieży, której szczególnie zależy na jego uzyskaniu. Zajęcia prowadzi native speaker, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a jego uczniowie – 100% zdawalnością wszystkich egzaminów certyfikowanych przez Cambridge. Pierwsza, bezpłatna lekcja diagnostyczna pozwoli nam zarekomendować poziom, na którym z pewnością przygotujemy twoje dziecko do zdania egzaminu.

Dlaczego warto?
Twoje dziecko ma gwarancję uzyskania certyfikatu, którą potwierdza 100% zdawalności i wysokie wyniki naszych uczniów <br> na egzaminach Cambridge. Twoje dziecko ma gwarancję uzyskania certyfikatu, którą potwierdza 100% zdawalności i wysokie wyniki naszych uczniów
na egzaminach Cambridge.
Uczniowie mają dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council, dla kandydatów przystępujących do B2 First <br> i B2 First for Schools. Uczniowie mają dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council, dla kandydatów przystępujących do B2 First
i B2 First for Schools.
Nasi uczniowie otrzymują zniżkę <br> na dowolny egzamin organizowany przez British Council. Nasi uczniowie otrzymują zniżkę
na dowolny egzamin organizowany przez British Council.
Terminy i cennik
Zapisy na rok szkolny 2023/24 trwają! Jeżeli nie pasują Ci terminy, zadzwoń do nas, nowe grupy otwieramy przez cały rok :)
Cambridge B2 First - grupa 5-8 os. 2 x 90 min. w tygodniu Wtorki i czwartki w godz. 16:05 - 17:35
Simon Zajęcia prowadzi:
Simon
Cambridge C1 Advanced - kameralna grupa 3-4 os. 1 x 90 min. w tygodniu Piątki w godz. 16:20 - 17:50
Simon Zajęcia prowadzi:
Simon

Oblicz cenę kursu swojego dziecka!

Wybierz odpowiednią grupę, a na suwaku zaznacz ile lekcji wybierasz:

Wybierz grupę
1 Liczba lekcji
0,00 0,00 zł Cena za 90 minut
0,00 0,00 zł Koszt kursu

Co zyskuje twoje dziecko?

Oczywiście, sukces na egzaminie i upragniony certyfikat. Dzięki skutecznemu przygotowaniu przez specjalistę native speakera, twoje dziecko:

  • Podejdzie do egzaminu tylko raz, dzięki solidnemu przygotowaniu.
  • Zdobędzie wysoki wynik na egzaminie Cambridge, stając się konkurencyjnym kandydatem na studia, staż i do pracy.
  • Dokładnie zapozna się z formatem egzaminacyjnym i bezstresowo podejdzie do testu.
  • Doświadczy korzyści osobistych i zawodowych dzięki doświadczeniu samego przygotowania do egzaminu, które mobilizuje do dalszego rozwoju.
Jakiego certyfikatu potrzebuje twoje dziecko?

Umów córkę i syna na bezpłatną diagnozę poziomu i pomóż im otworzyć drzwi do wymarzonej uczelni.


Certyfikat B1 Preliminary
pokazuje, że uczeń zna podstawy języka angielskiego i posiada praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

Certyfikat B2 First
potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim, potrzebnym w pracy lub w nauce.

Certyfikat C1 Advanced
potwierdza, że uczeń potrafi efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych, a także w trakcie dyskusji podczas studiów odbywanych w języku angielskim.

Certyfikat C2 Proficiency
certyfikat, który jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących instytucji edukacyjnych i firm na świecie.

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Olą ola 667 681 655 biuro|bluepencil.pl| |biuro|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Bemowo