Angielski dla uczniów 13-18 lat

Efektywna nauka języka angielskiego z native speakerem na warszawskim Śródmieściu

Chcesz, by Twoje dziecko doskonaliło umiejętności językowe? Dotychczasowa nauka w szkole jest niewystarczająca? Twoje dziecko marzy o klasie dwujęzycznej lub studiowaniu za granicą? Chcesz zapewnić mu jak najlepszy dostęp do nauki języka angielskiego? Oferta Blue Pencil jest właśnie dla Ciebie! Lekcje z naszymi native speakerami sprawdzą się idealnie!
Opis kursu

W szkole językowej Blue Pencil na warszawskim Śródmieściu prowadzimy kursy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Niewątpliwym atutem naszych zajęć są prowadzący – wykwalifikowani native speakerzy pochodzący z różnych zakątków świata. Ich kreatywne podejście do przekazywania wiedzy jest motywujące dla młodzieży, ponieważ lekcje są ciekawe i pozwalają na poszerzanie horyzontów. Prowadzimy kursy w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 8 osób, dzięki temu możemy w indywidualny sposób podejść do każdego ucznia. Poziom zaawansowania określamy za pośrednictwem indywidualnych lekcji diagnostycznych.

Dlaczego warto?
Uczniowie Blue Pencil uczą się pod okiem wykwalifikowanych native speakerów, dzięki czemu przez całe zajęcia rozmawiają w języku angielskim. Uczniowie Blue Pencil uczą się pod okiem wykwalifikowanych native speakerów, dzięki czemu przez całe zajęcia rozmawiają w języku angielskim.
Podczas zajęć utrwalamy słownictwo i gramatykę za pośrednictwem angażujących konwersacji oraz kreatywnych zadań językowych. Podczas zajęć utrwalamy słownictwo i gramatykę za pośrednictwem angażujących konwersacji oraz kreatywnych zadań językowych.
Zajęcia z naszymi native speakerami pozwalają zarówno na poszerzenie wiedzy językowej przydatnej w dalszej edukacji, jak i na zdobycie pewności siebie w mówieniu po angielsku. Zajęcia z naszymi native speakerami pozwalają zarówno na poszerzenie wiedzy językowej przydatnej w dalszej edukacji, jak i na zdobycie pewności siebie w mówieniu po angielsku.
Terminy i cennik
Zapisy na nowy rok szkolny trwają! Wkrótce pojawią się tu terminy zajęć startujących we wrześniu :)

Tymczasem, skorzystaj z oferty Second Minute i załap się na zniżkę!
B2 - grupa 3-4 os. 1 x 90 min. w tygodniu Terminy wkrótce! Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce w grupie, a my dopasujemy się do Twojego grafiku :)
Zajęcia prowadzi:

W zakładce 'do pobrania' znajdziesz nasz pełen informator cenowy. Pobierz go :)

 

 

Co zyskuje twoje dziecko?

Realizujemy plan nauczania National Geographic Learning, który przynosi uczniom korzyści nie tylko bezpośrednio w nauce języka angielskiego, ale także pozwala na rozwinięcie innych kompetencji. Podczas zajęć w Blue Pencil Warszawa Śródmieście Twoje dziecko zyska:

  • Pewność siebie w mówieniu po angielsku zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i wystąpieniach publicznych.
  • Ugruntowaną wiedzę, która przyda się na kolejnych etapach edukacji.
  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim zarówno na egzaminach, jak i w życiu codziennym.
  • Udoskonalenie wszystkich czterech umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania i mówienia.
  • Motywację do samorozwoju, ciekawość świata i otwartość na nowe kultury.
  • Zdolność świadomego selekcjonowania informacji i myślenia krytycznego.

 

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Martą marta 667 007 317 srodmiescie|bluepencil.pl| |srodmiescie|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Śródmieście