Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Twoje dziecko rozpoczyna naukę w siódmej lub ósmej klasie? Martwisz się, jak sobie poradzi z pierwszym poważnym egzaminem? Już dziś możesz zafundować dziecku kurs językowy w Blue Pencil na warszawskim Śródmieściu, a sobie… spokojną głowę!
Razem z naszymi native speakerami zdobędzie potrzebną wiedzę i bez stresu zda egzamin z satysfakcjonującym wynikiem. W roku szkolnym 2022/2023 średni wynik naszych uczniów wyniósł 93%!
Opis kursu

Kurs jest stworzony z myślą o uczniach szkół podstawowych, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb grupy, dzięki czemu mamy możliwość osiągnięcia satysfakcjonujących wyników. W ramach zajęć realizujemy materiał obowiązujący na egzaminie, utrwalamy słownictwo i zasady gramatyki, a także przerabiamy zadania formatu egzaminacyjnego. Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych!

Dlaczego warto?
Zakres materiału dostosowujemy do potrzeb grupy, dzięki czemu jesteśmy w stanie jak najlepiej przygotować uczniów do egzaminu. Zakres materiału dostosowujemy do potrzeb grupy, dzięki czemu jesteśmy w stanie jak najlepiej przygotować uczniów do egzaminu.
Stosujemy metody nauczania, które ułatwiają skuteczne zapamiętywanie słownictwa i zasad gramatycznych. W ramach ćwiczeń wykorzystujemy format zadań egzaminacyjnych. Stosujemy metody nauczania, które ułatwiają skuteczne zapamiętywanie słownictwa i zasad gramatycznych. W ramach ćwiczeń wykorzystujemy format zadań egzaminacyjnych.
rowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczeń aktywnie bierze udział w konwersacji i ćwiczeniach językowych. rowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczeń aktywnie bierze udział w konwersacji i ćwiczeniach językowych.
Terminy i cennik
Zapisy na rok szkolny 2023/24 trwają! Jeżeli nie pasują Ci terminy, zadzwoń do nas, nowe grupy otwieramy przez cały rok :)
Exam Preparation - kameralne grupa 3-4 os. 1 x 90 min. w tygodniu Czwartki w godz. 17:40 - 19:10
Sam Zajęcia prowadzi:
Sam

Oblicz cenę kursu swojego dziecka!

Wybierz odpowiednią grupę, a na suwaku zaznacz ile lekcji wybierasz:

Wybierz grupę
1 Liczba lekcji
0,00 0,00 zł Cena za 90 minut
0,00 0,00 zł Koszt kursu

 

 

 

Co zyskuje twoje dziecko?

Kreatywne podejście naszych native speakerów zaowocuje motywacją do nauki angielskiego. Z kolei dobrze dobrany materiał oraz zadania egzaminacyjne spowodują, że uczniowie bez stresu będą mogli podejść do pierwszego poważnego egzaminu w swojej edukacji. Twoje dziecko podczas zajęć w Blue Pencil również zyska:

  • Podwyższenie wszystkich czterech umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania i mówienia.
  • Oswojenie z zadaniami egzaminacyjnymi.
  • Uporządkowaną wiedzę, która przyda się w dalszym procesie edukacji.
  • Poszerzanie horyzontów poprzez naukę z native speakerami z różnych zakątków świata.
  • I najważniejsze… gwarancję zdania egzaminu ósmoklasisty!

 

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Martą marta 667 007 317 srodmiescie|bluepencil.pl| |srodmiescie|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Śródmieście