Kurs do certyfikatu Cambridge

Pierwszy krok na międzynarodowym rynku pracy, czyli przygotowanie do egzaminu Cambridge

Twoje dziecko marzy o studiach lub pracy za granicą? Już dziś możesz pomóc mu to zrealizować! Certyfikat Cambridge zapewni mu pierwszy krok do osiągnięcia tego celu. W Blue Pencil Warszawa Śródmieście efektywnie przygotowujemy do egzaminów PET, FCE, CAE i CPE na każdym poziomie. Sprawdź naszą ofertę!
Opis kursu

Certyfikaty Cambridge są inwestycją w przyszłość zawodową, w szczególności w krajach anglojęzycznych. Uzyskanie tego dokumentu przekłada się na większą konkurencyjność na rynku pracy, a także na studiach. W Blue Pencil Warszawa Śródmieście prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów. Doświadczenie naszych native speakerów jest gwarancją dobrego wyniku, co potwierdza dotychczasowa 100% zdawalność. Podczas kursu utrwalamy wiedzę i przygotowujemy uczniów do zadań egzaminacyjnych. Pierwsza lekcja jest bezpłatna i ma charakter diagnostyczny, abyśmy mogli zarekomendować poziom egzaminu, do którego powinno przystąpić Twoje dziecko.

Dlaczego warto?
Dotychczasowe wysokie wyniki zdawalności naszych uczniów są gwarancją uzyskania certyfikatu również przez Twoje dziecko. Dotychczasowe wysokie wyniki zdawalności naszych uczniów są gwarancją uzyskania certyfikatu również przez Twoje dziecko.
Stacjonarne zajęcia to nie wszystko! Kandydatom przystępującym do B2 First i B2 First for Schools przekazujemy dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council. Stacjonarne zajęcia to nie wszystko! Kandydatom przystępującym do B2 First i B2 First for Schools przekazujemy dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council.
W ramach kursu oferujemy naszym uczniom zniżkę na dowolny egzamin organizowany przez British Council. W ramach kursu oferujemy naszym uczniom zniżkę na dowolny egzamin organizowany przez British Council.
Terminy i cennik
Zapisy na rok szkolny 2023/24 trwają! Jeżeli nie pasują Ci terminy, zadzwoń do nas, nowe grupy otwieramy przez cały rok :)
Cambridge B2 First - grupa 5-8 os. 2 x 90 min. w tygodniu Wtorki i czwartki w godz. 16:00 - 17:30
Sam Zajęcia prowadzi:
Sam

Oblicz cenę kursu swojego dziecka!

Wybierz odpowiednią grupę, a na suwaku zaznacz ile lekcji wybierasz:

Wybierz grupę
1 Liczba lekcji
0,00 0,00 zł Cena za 90 minut
0,00 0,00 zł Koszt kursu

Co zyskuje twoje dziecko?

Certyfikat Cambridge jest inwestycją w dorosłość Twojego dziecka, ponieważ sprawia, że stanie się bardziej konkurencyjnym kandydatem na studia, staż i do pracy. Zatem, największą korzyścią jest uzyskanie wysokiego wyniku z egzaminu! Przygotowując się z naszymi wykwalifikowanymi native speakerami Twoje dziecko zyska:

  • Wsparcie doświadczonego nauczyciela, który przekazuje wiedzę przydatną na egzaminie.
  • Dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council, gdzie samodzielnie utrwali uzyskaną wiedzę.
  • Solidne przygotowanie gwarantujące pozytywny wynik przy pierwszym podejściu.
  • Dobre zapoznanie się z formułą zadań egzaminacyjnych, co przełoży się na bezstresowe podejście do testu.

 

Jakiego certyfikatu potrzebuje twoje dziecko?

Umów córkę lub syna na bezpłatną diagnozę poziomu i pomóż im otworzyć drzwi do wymarzonej uczelni

 

Certyfikat B1 Preliminary
pokazuje, że uczeń zna podstawy języka angielskiego i posiada praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

Certyfikat B2 First
potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim, potrzebnym w pracy lub w nauce.

Certyfikat C1 Advanced
potwierdza, że uczeń potrafi efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych, a także w trakcie dyskusji podczas studiów odbywanych w języku angielskim.

Certyfikat C2 Proficiency
certyfikat, który jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących instytucji edukacyjnych i firm na świecie.

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z Martą marta 667 007 317 srodmiescie|bluepencil.pl| |srodmiescie|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Śródmieście