Kursy online

Angielski online z native speakerem
dla aktywnych nastolatków

Twoja córka chce uczyć się w dwujęzycznej szkole? Twój syn uczęszcza na wiele zajęć pozalekcyjnych i ma mało czasu na przygotowanie do egzaminu? A może zwyczajnie lubi język angielski i chce nauczyć się go perfekcyjnie? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiadasz “tak”, z pewnością ten kurs jest dla twojego dziecka.
Opis kursu

Kursy języka angielskiego online dla młodzieży w wieku 13-18 lat, prowadzą native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem nauczania języka. Lekcje odbywają się w komfortowych grupach do 6 osób, na platformie Zoom. Dzięki bezpłatnej pierwszej lekcji diagnostycznej, możemy zaoferować odpowiedni poziom nauczania, adekwatnie do potrzeb i zdolności twojego dziecka. W przyjaznej atmosferze, czerpiąc z materiałów dydaktycznych wzbudzających ciekawość i mobilizujących do pracy, nasi uczniowie błyskawicznie przyswajają język angielski w mowie i piśmie. 

Dlaczego warto?
Nasi podopieczni nabierają pewności w mówieniu w języku angielskim, dzięki posługiwaniu się nim od pierwszej do ostatniej minuty zajęć. Nasi podopieczni nabierają pewności w mówieniu w języku angielskim, dzięki posługiwaniu się nim od pierwszej do ostatniej minuty zajęć.
Nasi uczniowie skutecznie utrwalają gramatykę oraz słownictwo pod okiem wykwalifikowanego native speakera. Nasi uczniowie skutecznie utrwalają gramatykę oraz słownictwo pod okiem wykwalifikowanego native speakera.
Uczniowie Blue Pencil w efekcie wyprzedzają swoich rówieśników poziomem zaawansowania umiejętności językowych. Uczniowie Blue Pencil w efekcie wyprzedzają swoich rówieśników poziomem zaawansowania umiejętności językowych.
Terminy i cennik
Dołącz do Blue Pencil w dowolnym momencie! Zapytaj nas o miejsca w grupach lub inne terminy - nowe grupy tworzymy przez cały rok :)
Grupa A2+ od 3 do 6 osób Poniedziałki 13:45 - 14:45
Zajęcia prowadzi:

Cennik zajęć w nowym roku szkolnym 2023/2024 pojawi się tu wkrótce :)

Co zyskuje twoje dziecko?

Opieramy się na naturalnym procesie nauki języka obcego, dlatego nasi uczniowie wykształcają w sobie praktyczne kompetencje językowe, przydatne zarówno w szkole, jak i na egzaminach. Dzięki realizowaniu przez nas programu National Geographic Learning, przy okazji nauki angielskiego, twoje dziecko nabywa dodatkowe umiejętności niezbędne w osiąganiu własnych, ambitnych celów:

  • Wypowiada się swobodnym, poprawnym i bogatym językiem angielskim.
  • Zdobywa pewność siebie i otwartość w kontaktach z innymi ludźmi.
  • Uczy się odpowiedzialności za siebie i otaczający nas świat.
  • Rozwija swoje kompetencje społeczne oraz umiejętności przydatne przy wystąpieniach publicznych.
  • Buduje w sobie motywację do działania, własnego rozwoju i ciekawość.
  • Potrafi świadomie selekcjonować informacje, rozwijając jednocześnie umiejętność krytycznego myślenia.
  • Poszerza wiedzę o świecie i zaczyna lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie
Blue Pencil Wola +48 667 007 317 femina|bluepencil.pl| |femina|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom
Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Wola