Tęsknimy! Pora wracać do zajęć!

27.08.2021

Witajcie już prawie po wakacjach

A co to były za wakacje! W Blue Pencil nie próżnowaliśmy i jak zawsze dużo się działo, ale dziś jednak nie o tym. Dziś opowiem o tym, co przed nami.

Przed nami rozpoczęcie roku szkolnego, na które już wszyscy czekamy. W tym roku nasze zajęcia startują wcześniej niż dotychczas, już pod koniec września. Dla Was oznacza to więcej godzin lekcyjnych spędzonych z naszymi super nauczycielami, a dla nas pracę na zwiększonych obrotach, bo to, co do tej pory robiliśmy w 6 tygodni, teraz musimy zrobić w 3 W Blue Pencil nie ma jednak rzeczy niemożliwych i już teraz, na koniec sierpnia, diagnozujemy Wasz poziom, słuchamy uwag i sugestii, potwierdzamy dla Was kolejne terminy, wypełniamy grupy i załatwiamy wszystkie niezbędne formalności.

Na przypomnienie na pewno zasługuje post z zeszłego roku, w którym szczegółowo opisuję jak wygląda nasz wrzesień i praca nad organizacją zajęć dla Was Jeśli chcecie wiedzieć jak od podszewki wyglądają zapisy w Blue Pencil, przeczytajcie TEN post.

Do końca sierpnia mamy też dla Was dodatkową zniżkę!

Zwarci i gotowi czekamy na Was – Ola i Kasia na Bemowie oraz Martyna i Marcin na Feminie – wiecie gdzie nas znaleźć KONTAKT

Do zobaczenia już niedługo!