Kurs do certyfikatu Cambridge

Certyfikat, który otwiera wiele drzwi

Twoje dziecko chce studiować za granicą i potrzebuje certyfikatu potwierdzającego umiejętności językowe? W Blue Pencil Wola skutecznie przygotujemy twoją córkę i syna do egzaminów PET, FCE, CAE i CPE, na każdym poziomie!
Opis kursu

Egzaminy Cambridge sprawdzają umiejętności językowe osób, które chcą się uczyć w krajach, gdzie język angielski jest językiem komunikacji. Kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu zdania takiego testu, kierujemy do młodzieży, której szczególnie zależy na jego uzyskaniu. Zajęcia prowadzi native speaker, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a jego uczniowie – 100% zdawalnością wszystkich egzaminów certyfikowanych przez Cambridge. Pierwsza, bezpłatna lekcja diagnostyczna pozwoli nam zarekomendować poziom, na którym z pewnością przygotujemy twoje dziecko do zdania egzaminu.

Dlaczego warto?
Twoje dziecko ma gwarancję uzyskania certyfikatu, którą potwierdza 100% zdawalności i wysokie wyniki naszych uczniów <br> na egzaminach Cambridge. Twoje dziecko ma gwarancję uzyskania certyfikatu, którą potwierdza 100% zdawalności i wysokie wyniki naszych uczniów
na egzaminach Cambridge.
Uczniowie mają dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council, dla kandydatów przystępujących do B2 First <br> i B2 First for Schools. Uczniowie mają dostęp do egzaminacyjnej platformy online British Council, dla kandydatów przystępujących do B2 First
i B2 First for Schools.
Nasi uczniowie otrzymują zniżkę na dowolny egzamin organizowany przez British Council. Nasi uczniowie otrzymują zniżkę na dowolny egzamin organizowany przez British Council.
Terminy i cennik

Zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 trwają!

Do końca czerwca skorzystaj z oferty First Minute, żeby załapać się na zniżkę i mieć zarezerwowane miejsce w grupie!
Zajęcia prowadzi:

Standardowy Angielski: zajęcia 2x w tygodniu, grupa do 10 osób -> CENNIK

Komfortowy Angielski: zajęcia 1x w tygodniu, grupa do 6 osób -> CENNIK

 

 

Co zyskuje twoje dziecko?

Oczywiście, sukces na egzaminie i upragniony certyfikat. Dzięki skutecznemu przygotowaniu przez specjalistę native speakera w naszej szkole na warszawskiej Woli, twoje dziecko:

  • Podejdzie do egzaminu tylko raz, dzięki solidnemu przygotowaniu.
  • Zdobędzie wysoki wynik na egzaminie Cambridge, stając się konkurencyjnym kandydatem na studia, staż i do pracy.
  • Dokładnie zapozna się z formatem egzaminacyjnym i bezstresowo podejdzie do testu.
  • Doświadczy korzyści osobistych i zawodowych dzięki doświadczeniu samego przygotowania do egzaminu, które mobilizuje do dalszego rozwoju.
Jakiego certyfikatu potrzebuje twoje dziecko?

Umów córkę lub syna na bezpłatną diagnozę poziomu i pomóż im otworzyć drzwi do wymarzonej uczelni

 

Certyfikat B1 Preliminary
pokazuje, że uczeń zna podstawy języka angielskiego i posiada praktyczne umiejętności językowe, pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

Certyfikat B2 First
potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim, potrzebnym w pracy lub w nauce.

Certyfikat C1 Advanced
potwierdza, że uczeń potrafi efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych, a także w trakcie dyskusji podczas studiów odbywanych w języku angielskim.

Certyfikat C2 Proficiency
certyfikat, który jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących instytucji edukacyjnych i firm na świecie.

FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie

Skontaktuj się z nami 667 007 317 wola|bluepencil.pl| |wola|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom

Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Wola