Certyfikat Cambridge English - dlaczego warto go mieć?

17.02.2024

Egzaminy Cambridge English Qualifications są bardzo popularne i cenione na całym świecie. Gwarantują wiele zawodowych możliwości, ponieważ są honorowane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców we wszystkich krajach anglojęzycznych. Dowiedz się więcej o egzaminie i przygotuj się z naszymi native speakerami!

Egzamin Cambridge English - co to jest?

Celem egzaminów Cambridge English jest ocena znajomości języka angielskiego, a także dokładne określenie poziomu językowego. Są dostępne na każdym poziomie wiedzy, dzięki czemu w łatwy sposób można określić aktualne umiejętności językowe. Przygotowano je w oparciu o szczegółowe badania naukowe z zakresu skutecznej nauki, dlatego ich wynik jest rzetelny i honorowany w różnych krajach i instytucjach.

Dlaczego warto mieć certyfikat Cambridge?

Egzamin Cambridge English ma wiele zalet. Jest szczególnie przydatny osobom, które chcą uczyć się lub pracować w krajach, gdzie język angielski jest wiodący w komunikacji. Warto zwrócić uwagę na możliwości w rozwoju zawodowym, jakie ten dokument może przynieść. Jest formalnym potwierdzeniem poziomu językowego, co można zapisać sobie jako umiejętność w CV, aplikując na stanowiska zarówno w Polsce, jak i poza granicą. Dostępne dane wskazują na to, że certyfikaty językowe Cambridge English są honorowane przez ponad 25 000 międzynarodowych instytucji z całego świata.

Rekomendacje dla uczniów Blue Pencil

Nasza szkoła językowa skupia się na praktycznej nauce angielskiego, dlatego przekazujemy przydatną wiedzę. Zależy nam na satysfakcji uczniów, co mogą zapewniać m.in. pozytywne wyniki egzaminów. Co więcej, dotychczas mieliśmy 100% zdawalności i wysokie wyniki naszych uczniów.

 

Jeśli zauważamy, że wiedza ucznia jest na określonym poziomie, wystawiamy rekomendację, aby przystąpił do egzaminu. I tutaj chcielibyśmy się pochwalić, że… ostatnio wystawiliśmy 48 takich rekomendacji, a to dopiero pierwszy semestr roku szkolnego!

 

Zapisz się na egzamin razem z Blue Pencil

Wielokrotnie wspominamy o egzaminach i mnogości ich zalet. Z doświadczenia wiemy, że są wyznacznikiem postępów językowych, dlatego również z nich korzystamy. W ciągu roku szkolnego trzy razy testujemy naszych uczniów. W ramach kursów przygotowujemy do egzaminów, a dodatkowo kandydaci przystępujący do B2 First i B2 First for Schools otrzymują dostęp do internetowej platformy egzaminacyjnej British Council.


Chcesz znaleźć dostępne terminy egzaminu? Możesz sprawdzić to na oficjalnej stronie British Council. Zapisać się możesz za pośrednictwem naszej szkoły, ponieważ współpracujemy z British Council, biorąc udział w programie Advantage. W ten sposób otrzymacie zniżkę.