Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

z języka angielskiego zdany śpiewająco? Z nami to możliwe! W roku szkolnym 2021/2022 z powodzeniem przygotowaliśmy do niego 8 grup ósmoklasistów, ze średnim wynikiem na poziomie 95%!
Opis kursu

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego skierowany jest do uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej. Podczas zajęć koncentrujemy się na przygotowaniu uczniów do zdania egzaminu na wysokim poziomie. Realizowane podczas lekcji zadania wzorowane są na tych, z którymi uczniowie zetkną się w trakcie egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie przerabiają arkusze egzaminacyjne, utrwalają słownictwo i ćwiczą pisanie wypracowania w formacie egzaminacyjnym.

Dlaczego warto?
Koncentrujemy się w 100% na sukcesie twojego dziecka <br> podczas egzaminu ósmoklasisty z angielskiego. Koncentrujemy się w 100% na sukcesie twojego dziecka
podczas egzaminu ósmoklasisty z angielskiego.
Autorskie ćwiczenia przeplatane formatami egzaminacyjnymi, skutecznie utrwalają gramatykę <br> oraz słownictwo. Autorskie ćwiczenia przeplatane formatami egzaminacyjnymi, skutecznie utrwalają gramatykę
oraz słownictwo.
Bezpieczne i małe grupy do 8 osób zapewniają uwagę nauczyciela dla każdego ucznia. Bezpieczne i małe grupy do 8 osób zapewniają uwagę nauczyciela dla każdego ucznia.
Terminy i cennik
Dołącz do Blue Pencil w dowolnym momencie! Zapytaj nas o miejsca w grupach lub inne terminy - nowe grupy tworzymy przez cały rok :)
B1. Grupa 3 - 4 osoby Środy w godz. 16:00 - 17:30
Conrad Zajęcia prowadzi:
Conrad
B1. Grupa 3 - 6 osób Wtorki i czwartki w godz. 17:40 - 19:10
Cecile Zajęcia prowadzi:
Cecile

Cennik zajęć w nowym roku szkolnym 2023/2024 pojawi się tu wkrótce :)

Co zyskuje twoje dziecko?

Intensywna praca w trakcie kursu skutecznie przygotowuje naszych uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki temu później mogą skupić się na innych przedmiotach egzaminacyjnych. Poza nowoczesnym podejściem do nauczania języka angielskiego zapewniamy:

  • Gruntowne dopracowanie wszystkich czterech umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania i mówienia.
  • Oswojenie z formułą egzaminów, co umożliwi przystąpienie do pierwszego, poważnego egzaminu bez stresu.
  • Solidne przygotowanie do nauki w liceum, dzięki utrwalonym umiejętnościom.
  • Gwarancję zdania egzaminu ósmoklasisty – w roku 2020/2021 przygotowaliśmy do niego 28 uczniów, których średni wynik osiągnął 97%!
  • Twoją spokojną głowę o wysoki wynik syna lub córki!
FAQ

Masz pytania? Odpowiedzieliśmy na te najczęściej zadawane. 

Zapoznaj się z nimi tutaj :)

Zarezerwuj miejsce w grupie
Blue Pencil Wola +48 667 007 317 femina|bluepencil.pl| |femina|bluepencil.pl lub umów się na bezpłatną
lekcję diagnostyczną
i poznaj swój poziom
Zapisz się
Powrót do: Kursy dla młodzieży » Warszawa Wola